הרשמו לניוזלטר שלי ותקבלו כל חודש בדואר אלקטרוני מהדורה עשירה במידע חם ובטיפים שיסייעו לכם לקדם את עסקיכם ברשת.
email:
שם:
לעולם לא אשתמש בכתובת הדואר האלקטרוני שלכם חוץ
מאשר לצורך משלוח הניוזלטר שלי!


שיווק באינטרנט - הספר

   

סודות השיווק באינטרנט, גיליון מספר 74

שלום לכולם,

בגיליון הקודם כתבתי על שיווק בפייסבוק והבטחתי המשך. אז הנה אני פורע את השטר - הגיליון הנוכחי מתמקד בפרסום ממומן בפייסבוק. בחרתי הפעם להציג את הנושא באמצעות סרטון וידאו במקום באמצעות מאמר.

את הסרטון תוכלו למצוא כאן

הסרטון מציג את עקרונות הפרסום בפייסבוק: ניסוח מודעות, דפי נחיתה, וקבלת החלטות מתוך הדוחות שפייסבוק מציג.

אני מרגיש קצת מוזר שאני כותב על פייסבוק בשבוע שבו גוגל מציעה את "גוגל פלוס" הרשת החברתית שאף אחד לא יודע אם תהיה הפלופ הבא של גוגל (אלה שיודעים לספור אומרים שזה כבר הניסיון הרביעי של גוגל להקים רשת חברתית), תהיה facebook killer או שסתם תחיה בשלווה לצידה. בכל אופן הפעלתי את כל הקשרים שלי בגוגל כדי לקבל הזמנה, אם זה יצליח אני אכתוב על הממצאים שלי בגיליון הבא. יהיה מעניין לראות אם ואיך אפשר לפרסם ברשת הזו או לפתוח דפים לעסקים כי להיות סתם חבר בה מעניין אותי בערך כמו להיות חבר בפייסבוק.

ואני מקווה שההתלהבות מהרשת החדשה לא תשכיח מכם את הסרטון על הפרסום בפייסבוק

וובינר בנושא רשימות תפוצה - יום ראשון 10 ביולי בשעה 12:30 בצהריים!

קרן כהן מ KCcollege תראיין אותי בנושא שיווק באמצעות הדואר האלקטרוני וטיפוח וניהול רשימות תפוצה. מומלץ מאוד לכל מי שמבין שרשימות תפוצה הם ליבת השיווק כיום (ובמיוחד למי שעדיין לא משוכנע).

הרשמו לוובינר דרך הקישור הזה

זו יכולה להיות הפסקת צהריים נעימה. תתפסו לכם סנוויץ' ושתיה ותשתתפו במפגש שיכול לתרום באופן משמעותי לעסקיכם. אגב גם קרן וגם אני לא ננסה למכור שום דבר, זה יהיה תוכן נטו.

אז אל תפספסו את הוובינר הזה

הספר שיווק באינטרנט

לפני חודשיים סיפרתי לכם על יציאתה לאור של מהדורה חדשה, מורחבת ומעודכנת של הספר "שיווק באינטרנט" שאחראי להכשרתם של אלפי משווקי אינטרנט בישראל.

ייחודו של הספר בכך שהוא מספק תמונה רחבה, מלאה, והכי חשוב מעשית ויישומית, של עולם השיווק באינטרנט.

הספר מחולק לשלושה חלקים הכוללים את שלושת מרכיבי השיווק באינטרנט: איך מגייסים תנועה לאתר אינטרנט, איך בונים אתר שמפיק את המקסימום מהתנועה הזו ואיך שומרים על קשר עם פונים ולקוחות במטרה להפוך אותם ללקוחות לכל החיים.

מאז שהצגתי את הספר בניוזלטר הקודם כבר רכשו אותו מאות אנשים והוא זוכה לתגובות נלהבות. התגובה השכיחה היא "סוף סוף ספר שעושה סדר בעולם הכאוטי של שיווק באינטרנט ומציג לי תכנית פעולה מעשית".

המחיר בחנויות הוא 135 שקלים, אבל אפשר לרכוש אותו במחיר של 95 שקלים (כולל דמי משלוח!) באתר ההוצאה לאור מנטור.

רכשו את הספר עכשיו באתר הוצאת מנטור ב 95 שקלים כולל משלוח במקום 135 שקלים

אני מציע לכם לבקר באתר של שירות רב מסר ולפתוח חשבון התנסות לשבועיים.  תקבלו גם קורס וידאו בן 12 שיעורים על שיווק בדואר אלקטרוני לגמרי בחינם!

וכמובן אם אתם מפרסמים ניוזלטר אל תוותרו על החשיפה שיוכל לזכות לה באתר הניוזלטרים של ישראל. הוסיפו את הניוזלטר שלכם עכשיו לאתר!להתראות בחודש הבא,

סודות השיווק באינטרנט
מערכת רב מסר לדיוור אלקטרוני והפצת ניוזלטר
קורסים בשיווק באינטרנט
פרסמו את הניוזלטר שלכם באינדקס הניוזלטרים של ישראל
חשיבה המצאתית


כל הזכויות שמורות © 2004 - 2007