הרשמו לניוזלטר שלי ותקבלו כל חודש בדואר אלקטרוני מהדורה עשירה במידע חם ובטיפים שיסייעו לכם לקדם את עסקיכם ברשת.
email:
שם:
לעולם לא אשתמש בכתובת הדואר האלקטרוני שלכם חוץ
מאשר לצורך משלוח הניוזלטר שלי!


שיווק באינטרנט - הספר

   

קורסים בשיווק באינטרנט

בית ספר רב מסר

קורסים ממוקדים ומעשיים במקצועות השיווק באינטרנט

בניהול ובריכוז אקדמי של ד"ר רוני הורוביץ מומחה בינלאומי בשיווק באינטרנט, מרצה באקדמיה, מחבר הספר "שיווק באינטרנט", בעל אתר www.internet-marketing.co.il מבעלי מערכת רב-מסר

היום כבר ברור לכולם שהאינטרנט הוא המדיום היעיל ביותר לשיווק וקידום עסקים מכל סוג. למרות זאת אצל חלק הארי של בעלי עסקים שוררת בורות לגבי אופן הפעולה הנכון ברשת האינטרנט והם רחוקים מלמצות את יכולותיה.

שימוש נכון באינטרנט יסייע לכם לקדם את עסקיכם, להקדים את מתחריכם, לצלוח את המיתון, להגדיל את המכירות, להקטין הוצאות שיווק ולהגיע לצמיחה עסקית יציבה ומתמשכת.

בית ספר "רב מסר" בשיתוף חברת מנטור הותיקה מציע סדרה של קורסים קצרים ממוקדים עדכניים ומעשיים במקצועות השיווק באינטרנט, הקורסים, בני מספר שעות כל אחד ובמחירים נוחים, ילמדו אתכם כיצד לרתום את רשת האינטרנט באופן נכון וממצה לטובת קידום עסקיכם.

הידע שנלמד בקורסים מיועד ליישום מיידי. לא נבזבז זמן על תיאוריות אקדמיות ועל אסטרטגיות מורכבות. כדי ליישם את הנלמד בקורסים גם אין צורך ביכולות טכנולוגיות או בהשקעת משאבי זמן וכסף גדולים.

לקוחות רב מסר ומנטור ייהנו מהנחה בכל הפעילויות של בית הספר

תכנית קורסים לתקוה הקרובה:לקבלת עדכונים על מועדי פתיחה של קורסים על קורסים חדשים ועל הרצאות בחינם שיציע בית הספר מפעם לפעם מלאו את הטופס שלמטה
דואר אלקטרוני
שם
טלפון
הערות
כל הזכויות שמורות © 2004 - 2007